000
 • Jūsų krepšelis yra tuščias

  Jūs neturite prekių savo prekių krepšelyje

000
 • Jūsų krepšelis yra tuščias

  Jūs neturite prekių savo prekių krepšelyje

Sleepwell Latex High lateksinė pagalvė 40×60

-20%

Nuolaidos dydis lyginant dabartinę kainą su kaina, taikyta anksčiau.

Sleepwell Latex High lateksinė pagalvė 40x60
Sleepwell Latex High lateksinė pagalvė 40x60
Sleepwell Latex High lateksinė pagalvė 40x60
Sleepwell Latex High lateksinė pagalvė 40x60
Kietas dvigulis putų poliuretano čiužinys Hilding Foxtrot Italiano 160x200 cm

Svarbu! Pristatymo ir atsiėmimo terminai preliminarūs, jie priklauso nuo užsakymo pateikimo datos ir laiko. Tikslus pristatymo ar atsiėmimo terminas bus pateiktas užsakymo patvirtinime.

 • latekso branduolys;
 • nuvelkamas ir 40 °C skalbiamas Stretch (tamprus) užvalkalas (100% poliesteris);
 • kietumas – vidutinis;
 • išmatavimai 40x60x13 cm;
 • 2 metų garantija;
 • sukurta Švedijoje, pagaminta Estijoje.

Išankstinis užsakymas

5100

Nemokamai atsiimkite Vilniuje, mūsų sandėlyje Dariaus ir Girėno 179, balandžio 29 d. (€ 000).

Atsiimti artimiausiame DPD paštomate gegužės 3 d. (€ 199).

Pristatymas į namus gegužės 3 d. (€ 399).

NEMOKAMAS ATSIĖMIMAS VILNIAUS SANDĖLYJE:
Dariaus ir Girėno 179, Vilnius
UAB BMG Logistics

Darbo laikas:
Darbo dienomis: 09:00 – 16:00
Rekomenduojame prieš atvykstant pasiskambinti tel. +370 663 57370

 • Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje;
 • Pristatymams į Kuršių Neriją, taikomas papildomas 19 EUR mokestis;
 • Prekės pristatomos iki namų durų;
 • Jeigu Jūsų užsakyta siunta yra sunkesnė nei 31,5 kg, turėsite padėti kurjeriui ją iškelti iš automobilio. Jei pageidaujate, kad kurjeriai iškrautų ir įneštų siuntą į namus, užsisakykite paslaugą „Užsakyti krovos darbai“. Šios papildomos paslaugos kaina 5 EUR;
 • Prieš atvykstant kurjeris informuos jus žinute arba skambučiu apie planuojamą užsakymo pristatymo laiką;
 • Priimant prekes, jas apžiūrėkit ir pasirašykite ant krovinio važtaraščio. Tuo atveju, jei pamatysite pažeidimus, pažymėkite apie tai važtaraštyje arba prekės nepriimkite. To nepadarius, prekės išorinis pažeidimas negalės būti laikomas gamykliniu broku;
 • Kilus bet kokiems klausimams, rašykite info@unihus.lt, Facebook Messenger arba skambinkite +370 684 31717.
 • Smulkių gabaritų (iki 36x43x61 cm; 20 kg) užsakymus galima atsiimti artimiausiame DPD paštomate (Pickup siuntų taške), kurį pasirinksite užsakymo metu. Tai itin paprasta, nebrangu ir patogu;
 • DPD Pickup siuntų taškai dirba 24 val. per parą, 7 d. per savaitę. Prekes iš DPD Pickup siuntų taško ar terminalo galite atsiimti per 7 kalendorines dienas (Gruodžio mėnesį – per 3 kalendorines dienas). Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos pardavėjui;
 • Kai Jūsų siunta bus pristatyta į DPD Pickup siuntų tašką, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute ir/ar el. paštu;
 • Atsiimdami siuntą DPD Pickup siuntų taške turėsite suvesti SMS žinute gautą PIN kodą;
 • Jei atsiimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių tel.: 8 5 210 67 77.

Sleewpell Latex High – klasikinės formos skandinavų gamintojo populiariausia lateksinė pagalvė. Lateksas – natūrali, iš kaučiukmedžio sulčių išgaunama medžiaga, kuri yra labai elastinga ir gerai prisitaikanti. Vienas iš šios pagalvės pranašumų lyginant su pūkinėmis ar biraus užpildo pagalvėmis – ji nesukrenta ir išlaiko formą, taigi miegant nereikia pastoviai jos pasitaisyti. Lateksas taip pat yra tokia medžiaga, kurioje nesidaugina dulkių erkės – ypatingai tai aktualu alergiškiems žmonėms.

Pagalvės lateksinis branduolys yra su perforuotomis skylutėmis – taip oras geriau cirkuliuoja ir pašalina perteklinę drėgmę ir šilumą, kuri labai jaučiama būtent galvos zonoje. Jei esate labiau prakaituojantis, jums nuolat karšta – lateksinės pagalvės jums labiau tinkamos nei viskoelastinės!

Patogu, kad čiužinio Stretch (tamprus) užvalkalas yra nuvelkamas ir skalbiamas iki 40 °C temperatūroje. Jo audinys atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą, kuris patvirtina ekologinį tekstilės gaminių saugumą visose gamybos grandyse (žaliavų ir pluoštų, siūlų, audinių, galutinių produktų), o tai reiškia, kad miegosite ant draugiško gamtai čiužinio!

Rekomenduojame užvalkalą skalbti kuo švelnesne skalbimo programa, naudoti kuo mažiau gręžimo funkcijos apuskų bei nenaudoti džiovinimo funkcijos ar automatinės džiovyklės. Dėmesio – šios pagalvės lateksinis branduolys taip pat skalbiamas ir jam galioja tos pačios rekomendacijos, kaip jos užvalkalui ir viena papildoma – skalbiant latekso branduolį reiktų įdėti į tekstilinį maišelį.

Nors ši pagalvė skirta visiems, bet vaikiškos pagalvės 40×60 cm dydis – vienas populiariausių Lietuvoje. Žinome ne vieną atvejį, kai įsigiję sau, pirkėjai vėliau turi perleisti pagalvę savo vaikams.

Jei jūs miegate daugiau ant šono – jums labiau tinkama ši aukštesnė 13 cm. aukščio pagalvė. Tačiau, jei miegate ant nugaros arba šiaip mėgstate žemesnes pagalves  tokia pat pagalvė gali būti ir 10 cm. – žiūrėkite Sleepwell Latex Low modelį.

Pagalvės – neabejotinai antras svarbiausias dalykas miegamajame po čiužinio. Ši pagalvė skirta jums, jei ieškote kokybiškos pagalvės už vidutinę kainą, patikrinto produkto (populiariausia gamintojo pagalvė), jums patinka, kad būtų vėsiau galvos srityje, vertinate 80-ies metų gamintojo patirtį ir patikimumą. Visa tai garantuoja Hilding Anders Polska – gamykla Estijoje, priklausanti nuo 1939 m. veikiančiam didžiausiam čiužinių ir lovų gamintojui Europoje bei Azijoje – švedų koncernui – Hilding Anders AB.

Detali techninė informacija

užvalkalo audinys: 100% poliesteris | užvalkalo priežiūra: skalbiama iki 40 0C | viskoelastinės medžiagos tankis (kg/m3): 65, storis 130 mm  | pagalvės svoris 0.75 kg., supakuotos pagalvės tūris 0.03 m3(40x60x13 cm).

Unihus  kviečia jus įsigyti pagalves internetu – pagalvės vaikams ir nėščiosioms, viskoelastinės ir lateksinės pagalvės, pigios pagalvės ir vidutinio kainų lygio. Unihus Geresnio miego e-salone tikrai rasite sau tinkamą, o jei tokios nerasite pas mus – parekomenduosime kolegas.

Prekės aprašymas yra unikalus, priklauso Unihus.lt. Draudžiama jį kopijuoti!