0.00
 • Jūsų krepšelis yra tuščias

  Jūs neturite prekių savo prekių krepšelyje

0.00
 • Jūsų krepšelis yra tuščias

  Jūs neturite prekių savo prekių krepšelyje

Pirkimo-pardavimo taisyklės

 1. BENDROSIOS NUOSTATOS
  1. Šios taisyklės (toliau – Taisyklės) sudaro susitarimą tarp UAB Trolos (toliau – Pardavėjas) ir Jūsų, pagal kurį Pardavėjas suteiks Jums galimybę įsigyti unihus.lt elektroniniame salone (toliau – E-slonas) siūlomas prekes (toliau – Prekės).
  2. Jūs turite teisę įsigyti Prekių tik tuo atveju, jei pagal galiojančius įstatymus galite sudaryti įpareigojančią sutartį su Pardavėju, ir tik tuo atveju, jei laikysitės šių Taisyklių bei galiojančių įstatymų. Jeigu Jums mažiau nei 18 metų, įsigyti Prekes galite tik su tėvų ar kitų teisėtų atstovų sutikimu. Pateikdami Prekių užsakymą, Jūs patvirtinate, jog esate 18 metų ar vyresnis asmuo arba turite tėvų ar kitų teisėtų atstovų sutikimą.
  3. Su Pardavėju galite susisiekti šiais kontaktais:
   Tel.: +370 684 31717
   El. paštas: info@unihus.lt
   Adresas: A. Juozapavičiaus 9a-34, Vilnius
 2. PREKIŲ PIRKIMAS
  1. Jums apsilankius E-salone ir pasirinkus Prekes, tokio pasirinkimo pagrindu suformuojamas Prekių krepšelis.
  2. Suformavus Prekių krepšelį, turite suvesti duomenis, būtinus pasirinktoms Prekėms pristatyti. Įsitikinkite, jog pateikti duomenys yra teisingi, o užsakomos Prekės atitinka Jūsų pageidavimus. Jūs turite galimybę pataisyti klaidas, jei jų yra, prieš patvirtindami užsakymą. Jūsų pateikti duomenys tvarkomi Privatumo politikoje numatytais tikslais ir tvarka.
  3. Jūs sutinkate, jog pateikdami užsakymą E-salone, už Prekes įsipareigojate sumokėti kainą, nurodomą užsakyme. Į E-salone ir užsakyme nurodytą Prekės kainą įskaičiuoti visi mokesčiai, tačiau neįskaičiuotas mokestis už Prekių pristatymą, kurį Jūs turėsite sumokėti papildomai (nebent E-salone nurodyta kitaip). Kainos E-salone ir užsakyme nurodomos Eurais.
  4. Už Prekes galite atsiskaityti pavedimu, grynais ar kortele atsiskaitant prekę pristačiusiam kurjeriui, iš jūsų banko sąskaitos per mokėjimo inicijavimo paslaugos teikėją Paysera LT bei sudarant lizingo sutartį.
  5. Pasirinkus mokėjimą pavedimu, jis turi būti atliktas ne vėliau kaip per 3 (tris) valandas nuo užsakymo pateikimo.
  6. Jums patvirtinus užsakymą, Pardavėjas gauna visą informaciją apie jį. Užsakymas laikomas pateiktu nuo to momento, kai jį gauna Pardavėjas. Kartu tokiu atveju laikoma, jog tarp Jūsų ir Pardavėjo yra sudaryta sutartis.
  7. Pateikus užsakymą, Jūsų nurodytu el. paštu bus išsiųstas elektroninis laiškas, kuriame nurodomos užsakytos Prekės bei Jūsų pateikti duomenys.
  8. Pardavėjas gavęs pranešimą, jog atlikote apmokėjimą už užsakytas Prekes, įsipareigoja įvykdyti Jūsų užsakymą.
 3. PREKIŲ SAVYBĖS IR KOKYBĖ
  1. Prekių savybės nurodomos E-salone prie kiekvienos Prekės aprašymo. Pardavėjas siekia užtikrinti, kad Prekės atitiktų teisės aktuose nustatytus reikalavimus ir būtų tinkamos naudoti pagal jų paskirtį.
  2. Pateikdamas užsakymą, Jūs patvirtinate, jog esate susipažinęs su tuo ir suprantate, kad Prekės, nurodytos E-salone, savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus Prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Jūsų naudojamo monitoriaus ar kito įrenginio ypatybių ar nustatymų. Pardavėjas negarantuoja ir neužtikrina, kad Prekių spalva, forma ar kiti parametrai bus identiški E-salone pateiktam ar Jūsų matomam vaizdui. Tokie skirtumai nebus laikomi Prekių trūkumais.
  3. Pardavėjas įsipareigoja perduoti Prekes, kurios atitinka informaciją, nurodytą E-salonepateiktame Prekės aprašyme. Pardavėjas taip pat įsipareigoja pateikti Jums užsakyme nurodytą Prekių asortimentą ir kiekį, tačiau neatsako tais atvejais, kai perduotų Prekių asortimentas ar kiekis nėra tikslus dėl to, jog Jūs neteisingai nurodėte duomenis užsakyme, pateiktame Pardavėjui.
 4. PREKIŲ PRISTATYMAS
  1. Užsakydamas Prekes, Jūs turite pasirinkti Prekių pristatymo būdą ir nurodyti Prekių pristatymo adresą.
  2. Atkreipkite dėmesį, kad nurodyti Prekių pristatymo ar atsiėmimo laikai yra preliminarūs. Nors mes visada stengiamės įvykdyti užsakymą kiek įmanoma greičiau, kartais jo paruošimas gali užtrukti ilgiau dėl didelio užsakymų kiekio ar pristatymo paslaugų teikėjų užimtumo. Pardavėjas visada informuoja apie pristatymo statusą, sekite šią informaciją. Kai siunta išsiųsta, ją galite sekti pagal siuntos numerį pristatymo paslaugų teikėjo sistemoje.
  3. Tais atvejais, kai priėmęs Prekes pastebite, jog siuntoje nėra užsakytos Prekės, informuokite apie tai Pardavėją nedelsdami.
  4. Prekės pristatomos supakuotos, atsižvelgiant į jų pobūdį, siekiant, kad Prekės būtų tinkamos naudoti pagal paskirtį.
 5. PREKIŲ GARANTIJOS IR GRĄŽINIMAS
  1. Apie prekėms suteikiamas garantijas, bei jų grąžinimą informacija pateikta E-salono skiltyje Prekių garantijos ir grąžinimas.
 6. INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ
  1. Prekės yra žymimos prekių ženklais ir kitais žymenimis, kurie priklauso Pardavėjui ir/ar kitiems asmenims ir yra saugomi teisės aktais.
  2. E-salone naudojami prekių ženklai ir logotipai, domeno vardas, pats E-salonas ir interneto svetainė, kurioje jis yra talpinamas, o taip pat visi atskiri jų elementai, įskaitant tekstus, fotografijas, piešinius ir visą medžiagą, esančią E-salone bei interneto svetainėje, bet kurio E-salono ar interneto svetainės puslapio pateikimas, vaizdas bei dizainas ir visos intelektinės nuosavybės teisės į juos išimtinai priklauso tik Pardavėjui ir/ar kitiems asmenims. Jūs įsipareigojate nekopijuoti, nekeisti ar kitaip nenaudoti šių intelektinės nuosavybės objektų be atskiro rašytinio teisių turėtojo sutikimo.
 7. ATSAKOMYBĖ
  1. Jūs esate atsakingi už Jūsų vartotojo vardo, slaptažodžio ar kitų duomenų, leidžiančių prisijungti prie E-salono, saugumą. Vis dėlto, jei pastebėjote, jog kažkas neleistinai naudojasi Jūsų vartotojo vardu ir slaptažodžiu, nedelsdami susisiekite su Pardavėju.
  2. Jūs turite pateikti Pardavėjui visą teisingą ir išsamią prašomą pateikti informaciją. Jūs esate atsakingi už teisingo Prekių pristatymo adreso nurodymą.
  3. Pardavėjo atsakomybė už Prekių kokybę ir pristatymą yra nustatyta taikytinuose teisės aktuose.
 8. PAKEITIMAI IR NUTRAUKIMAS
  1. Pardavėjas gali kartas nuo karto keisti šias Taisykles. Naujausia (aktuali) Taisyklių versija visada bus matoma ir pasiekiama E-salone. Prieš patvirtindami užsakymą, Jūs privalote susipažinti su tuo metu galiojančia Taisyklių redakcija. Kiekvienam užsakymui bus taikoma Taisyklių redakcija, kuri galiojo tokio užsakymo patvirtinimo metu.
  2. Pardavėjas turės teisę bet kuriuo metu nebetęsti (nutraukti) E-salono veiklą. Toks nutraukimas neįtakos tuo metu galiojančių Prekių pirkimo-pardavimo sutarčių.
 9. KITOS SĄLYGOS
  1. Šios Taisyklės ir bet kuri Prekių pirkimo-pardavimo sutartis yra sudaromos ir turi būti aiškinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais.
  2. Bet kokie iš šių Taisyklių ar atskiros Prekių pirkimo-pardavimo sutarties kylantys arba su jomis susiję ginčai, nesutarimai ar pretenzijos, taip pat jų pažeidimo, nutraukimo ar galiojimo klausimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teismuose Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.
  3. Visi įspėjimai ar kiti pranešimai, susiję su Prekėmis, šiomis Taisyklėmis, bus pateikiami el. paštu (siunčiant Pardavėjui – info@unihus.lt, siunčiant Jums – Prekių užsakymo metu pateiktu el. pašto adresu).
  4. Jei kuri nors iš šių Taisyklių nuostatų yra arba tampa visiškai arba iš dalies nebegaliojanti, likusių nuostatų galiojimui tai įtakos neturi.