0.00
 • Jūsų krepšelis yra tuščias

  Jūs neturite prekių savo prekių krepšelyje

0.00
 • Jūsų krepšelis yra tuščias

  Jūs neturite prekių savo prekių krepšelyje

Prekių garantijos ir grąžinimas

 1. PREKIŲ GARANTIJOS
  1. Visoms prekėms suteikiama garantija nurodoma unihus.lt e-salono prekių aprašymuose, tačiau ji yra ne trumpesnė nei 24 mėnesiai.
  2. Garantija yra galiojanti, jei prekė buvo išpakuota, surinkta bei vėliau naudota pagal gamintojo vartotojo instrukcijas, garantinius talonus, kurie gali būti pateikti kartu su preke, Unihus e-salone prie prekės aprašymo ar atsiųsti el. paštu po prekės apmokėjimo.
  3. Garantija nėra galiojanti, jei prekė buvo sugadinta dėl kliento kaltės.
  4. Apie pastebėtus defektus garantiniu laikotarpiu, prašome informuoti el. paštu info@unihus.lt arba kitais unihus.lt nurodytais kontaktais.
 2. PREKIŲ GRĄŽINIMAS
  1. Visos Unihus.lt e-salone įsigytos prekės turi 14 dienų grąžinimo terminą, tačiau prekės turi būti grąžintos originalioje tvarkingoje pakuotėje, prekės – nepraradusios prekinės išvaizdos, pirkėjo sąskaita arba transportu į Unihus.lt e-salono sandėlį Lietuvoje (šiuo metu jis randasi Dariaus ir Girėno 179, Vilnius). Pažeistos, naudotos prekės nėra grąžinamos.
  2. Prekės vaakuminėje pakuotėje (jei prekė tokioje pakuotėje – paminėta jos aprašyme) yra supakuotos dviguboje plastiko pakuotėje – išorinė, sauganti nuo pažeidimų transportavimo metu ir vidinė. Tokias prekes galima grąžinti nuvilkus išorinę plastiko pakuotę, bet nepažeidus vidinės plastiko pakuotės.
  3. Apie pageidavimą grąžinti prekę pirkėjas 14 dienų bėgyje nuo pristatymo turi informuoti el. paštu info@unihus.lt ir prisegti pirkimo įrodymą. Galite pasinaudoti čia pateikiama pavyzdine grąžinimo pranešimo forma. Pinigai bus grąžinti per 14 dienų nuo prekių grąžinimo ir jų patikrinimo prekių sandėlyje.
  4. Naudojantis kurjerių paslaugomis, orientacinės jų kainos prekių grąžinimui iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos – 15 EUR vienguliam čiužiniui, 22 EUR dviguliam čiužiniui, 32 EUR – lovoms. Grąžinimas iš kitų miestų yra apie 50% brangesnis.
  5. Prekės, pirktos lizingo būdu, taip pat prekės, gamintos pirkėjo asmeniniu nurodymu (nestandartinio dydžio prekės ar prekės su skirtingais baldiniais audiniais, tokios, kaip lovos, kušetės ar galvūgaliai), negali būti grąžinamos.
  6. Standartinio dydžio prekės laikomos: 80×200, 90×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 čiužiniai ir antčiužiniai bei visos salone parduodamos pagalvės. Visos lovos bei kušetės ir jų galvūgaliai bei patalinės dėžės nėra iš anksto pagamintos – jos yra užsakomos individualiai su pirkėjo pasirinktu audiniu – dėl to nėra grąžinamos.

Trumpas aprašymas (Grąžinimas)

Visos Unihus.lt e-salone įsigytos prekės turi 14 dienų grąžinimo terminą, tačiau prekės turi būti grąžintos originalioje tvarkingoje pakuotėje, prekės – nepraradusios prekinės išvaizdos, pirkėjo transportu arba sąskaita į Vilniaus sandėlį. Prekės, pirktos lizingo būdu, taip pat prekės, gamintos pirkėjo asmeniniu nurodymu (nestandartinio dydžio prekės ar prekės su skirtingais baldiniais audiniais, tokios, kaip lovos, kušetės ar galvūgaliai),  negali būti grąžinamos. Daugiau informacijos apie prekių grąžinimo sąlygas rasite e-salono skiltyje Prekių garantijos ir grąžinimas.

Trumpas aprašymas (Garantijos)

Visoms prekėms suteikiama garantija nurodoma www.unihus.lt e-salono prekių aprašymuose, tačiau ji yra ne trumpesnė nei 24 mėnesiai. Jei garantiniu laikotarpiu pastebėtumėte defektus, apie tai informuoti reiktų el. paštu info@unihus.lt arba kitais e-salone nurodytais kontaktais.