0.00
  • Jūsų krepšelis yra tuščias

    Jūs neturite prekių savo prekių krepšelyje

0.00
  • Jūsų krepšelis yra tuščias

    Jūs neturite prekių savo prekių krepšelyje

Apie mus

Unihus – prekės ženklas, priklausantis UAB Trolos, įkurtai 2016 m. Įmonė savo veiklą pradėjo nuo profesionalaus Sleepwell ir Hilding čiužinių, lovų bei aksesuarų prekinių ženklų atstovavimo – Lietuvoje buvo ir yra atsakinga už šių prekių reklamą, pardavimus bei popardaviminį aptarnavimą. Įmonę įkūrėme jau turėdami 7 metų patirtį darbe su šiomis prekėmis tarptautinėje įmonėje, o po Unihus stogu atidarėme Geresnio miego e-saloną.

Taigi Unihus yra Geresnio miego e-salonas, veikiantis tik internete, o jame yra sukaupta 11 metų darbo patirtis ir žinios apie miegamojo baldus. Unihus Geresnio miego e-salone jūs gausite išsamią informaciją ir profesionalią konsultaciją, o įsigysite patikrintų, patikimų ir kokybiškų gamintojų čiužinius ir lovas.

Unihus Geresnio miego e-salonas žino atsakingus ir kokybiškus čiužinių, lovų ir minkštųjų baldų gamintojus, juos mielai priims po savo stogu ir nuolat plėsis. Iki 2025 m. sieksime patekti į TOP5 pagal vartotojų pasirinkimą internete, o tam pasiekti privalėsime apsipirkimą internetu padaryti malonesnį nei fizinėse parduotuvėse.