000
 • Jūsų krepšelis yra tuščias

  Jūs neturite prekių savo prekių krepšelyje

000
 • Jūsų krepšelis yra tuščias

  Jūs neturite prekių savo prekių krepšelyje

Motorinė lova su čiužiniu Sleepwell RED Soft 90×200 cm

-20%

Nuolaidos dydis lyginant dabartinę kainą su kaina, taikyta anksčiau.

Sleepwell RED viengulė motorinė lova, šviesiai žalia spalva
Sleepwell RED viengulė motorinė lova, šviesiai žalia spalva
Sleepwell RED motorinė lova / RED Aratorp galvūgalis - interjeras
Sleepwell RED motorinė lova / RED Aratorp galvūgalis, šviesiai žalia spalva, struktūra
Sleepwell RED viengulė elektra valdoma lova, pilka spalva
Sleepwell RED viengulė elektra valdoma lova, šviesiai pilka spalva
Sleepwell RED viengulė motorinė lova, ruda spalva
Sleepwell RED viengulė motorizuota lova, smėlio spalva
Sleepwell RED viengulė motorizuota lova, tamsiai pilka spalva
Viskoelastinis vėsinantis antčiužinis Hilding Tenor Tencel 140x200 cm
Suskleisti lizingo skaičiuoklę Išskleisti lizingo skaičiuoklę

Svarbu! Pristatymo ir atsiėmimo terminai preliminarūs, jie priklauso nuo užsakymo pateikimo datos ir laiko. Tikslus pristatymo ar atsiėmimo terminas bus pateiktas užsakymo patvirtinime.

Sudėtis ir pagrindinės motorinės lovos savybės:

 • kaina nurodyta be nuotraukoje esančių antčiužinio bei kojelių – šias komplektuojančias dalis galima keisti arba jų atsisakyti;
 • 5 anatominių zonų Pocket tipo spyruoklių ir HR putų poliuretano čiužinys (aukštis – 22 cm);
 • lovos pagrindas su varikliu reguliuojamomis grotelėmis (aukštis – 12 cm);
 • distanciniu pulteliu reguliuojamos grotelių ir čiužinio padėtys;
 • baldinio audinio užvalkalas (6 spalvos);
 • kietumas – vidutinis;
 • aukštis apie 34 cm (be kojelių ir antčiužinio);
 • rekomenduojama žmonėms iki 120 kg;
 • labai rekomenduojame išsirinkti antčiužinį;
 • tinka dauguma mūsų kojelių – mes rekomenduojame 15-20 cm aukščio;
 • tinka dauguma Sleepwell RED serijos galvūgalių;
 • 5 metų garantija čiužinio spyruoklių blokui ir 2 metų – visai lovai;
 • sukurta Švedijoje, pagaminta Estijoje;
 • platesnį produkto aprašymą skaitykite čia.
Nuo: 79900
874

Nuo: 79900

Nemokamai atsiimkite Vilniuje, mūsų sandėlyje Dariaus ir Girėno 179, rugpjūčio 16 d. (€ 000).

Pristatymas į namus rugpjūčio 22 d. (€ 2799).

NEMOKAMAS ATSIĖMIMAS VILNIAUS SANDĖLYJE:
Dariaus ir Girėno 179, Vilnius
UAB BMG Logistics

Darbo laikas:
Darbo dienomis: 09:00 – 16:00
Rekomenduojame prieš atvykstant pasiskambinti tel. +370 663 57370

 • Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje;
 • Pristatymams į Kuršių Neriją, taikomas papildomas 19 EUR mokestis;
 • Prekės pristatomos iki namų durų;
 • Jeigu Jūsų užsakyta siunta yra sunkesnė nei 31,5 kg, turėsite padėti kurjeriui ją iškelti iš automobilio. Jei pageidaujate, kad kurjeriai iškrautų ir įneštų siuntą į namus, užsisakykite paslaugą „Užsakyti krovos darbai“. Šios papildomos paslaugos kaina 5 EUR;
 • Prieš atvykstant kurjeris informuos jus žinute arba skambučiu apie planuojamą užsakymo pristatymo laiką;
 • Priimant prekes, jas apžiūrėkit ir pasirašykite ant krovinio važtaraščio. Tuo atveju, jei pamatysite pažeidimus, pažymėkite apie tai važtaraštyje arba prekės nepriimkite. To nepadarius, prekės išorinis pažeidimas negalės būti laikomas gamykliniu broku;
 • Kilus bet kokiems klausimams, rašykite info@unihus.lt, Facebook Messenger arba skambinkite +370 684 31717.
 • Smulkių gabaritų (iki 36x43x61 cm; 20 kg) užsakymus galima atsiimti artimiausiame DPD paštomate (Pickup siuntų taške), kurį pasirinksite užsakymo metu. Tai itin paprasta, nebrangu ir patogu;
 • DPD Pickup siuntų taškai dirba 24 val. per parą, 7 d. per savaitę. Prekes iš DPD Pickup siuntų taško ar terminalo galite atsiimti per 7 kalendorines dienas (Gruodžio mėnesį – per 3 kalendorines dienas). Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos pardavėjui;
 • Kai Jūsų siunta bus pristatyta į DPD Pickup siuntų tašką, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute ir/ar el. paštu;
 • Atsiimdami siuntą DPD Pickup siuntų taške turėsite suvesti SMS žinute gautą PIN kodą;
 • Jei atsiimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių tel.: 8 5 210 67 77.

Produkto aprašymas

Sleepwell RED Soft motorinė lova – skandinaviška vidutinio kietumo viengulė motorinė lova su čiužiniu. Šios lovos konstrukciją sudaro 3 sluoksniai: lovos pagrindas su integruotomis varikliu reguliuojamomis grotelėmis, ant kurių guldomas spyruoklinis čiužinys, o ant jo viršaus – antčiužinis.

Spyruoklinis lovos čiužinys

Šios motorinės lovos čiužinys – vidutinio kietumo, su Pocket spyruoklėmis bei HR putų poliuretanu. Visus spyruoklinius čiužinius vienija ypatingas privalumas – spyruoklės garantuoja puikią oro cirkuliaciją. Kitaip nei įprastų čiužinių Pocket spyruoklės įvilktos į medžiagines kišenes. Taip atskirtos jos veikia nepriklausomai viena nuo kitos ir optimaliai prisitaiko prie jūsų kūno.  Pavyzdžiui, didesnio spaudimo vietose spyruoklės susispaudžia labiau ir tai leidžia Jums patogiai įsitaisyti, atsipalaiduoti ir mėgautis ramiu bei tolygiu miegu. Būtent kišeninių spyruoklių čiužiniai dažnai rekomenduojami žmonėms, kurie miego metu patiria kraujotakos sutrikimų, dažnai prabunda dėl nutirpusių galūnių, o ryte jaučia sprando ar kitų raumenų įtampą.

Pocket spyruokliniai čiužiniai sudaryti iš 5 skirtingų anatominių zonų, kurių kiekviena reaguoja į skirtingos kūno dalies spaudimą. Pavyzdžiui, pečių zonoje reikalingos minkštesnės spyruoklės, nes tai viena didžiausių kūno svorio spaudimo vietų, ir tokiu būdu būtina sumažinti jų apkrovą bei neužspausti kraujotakos.

Šios motorizuotos lovos čiužinio minkštajai daliai naudojamas atvirų porų HR putų poliuretanas. Ši medžiaga – aukštos klasės, didelio elastingumo, dėl to yra ilgaamžė, puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno ir praleidžia orą. Patvirtinta Estijos Alergijos asociacijos, ji tinkama ir jautrią odą ar alergijų turintiems žmonėms.

Motorinės lovos pagrindas

Motorinės lovos pagrindą sudaro lovos pagrindas (medinis rėmas aptrauktas baldiniu audiniu), kuriame integruotos motorizuotos lovos grotelės su elektriniu varikliu. Motorinės grotelės keičia čiužinio kojūgalio ir galvūgalio padėtis. Prie variklio laidu prijungtas pultelis turi 5 mygtukus, atliekančius šias funkcijas: galvūgalio pakėlimas / kojūgalio pakėlimas / galvūgalio nuleidimas / kojūgalio nuleidimas / galvūgalio ir kojūgalio nuleidimas.

Lovos audiniai ir spalvos

Elektra valdomą lovą ir galvūgalį galima rinktis iš 6 skirtingų baldinių audinių – šviesiai pilkos, pilkos, tamsiai pilkos, smėlio (beige), rudos ir šviesiai žalios spalvos. Audinių atsparumo trinčiai rodikliai yra labai aukšti ir siekia 25.000 trynimo ciklų. Be to, patys audiniai iš vidinės pusės yra paminkštinti plonu putų poliuretano sluoksniu. Jis suteikia lovai švelnumo ją liečiant, taip pat audinys dailiau nugula ant lovos vidinių dalių, suteikia šiek tiek putlumo.

Elektra valdomos lovos baldiniai audiniai atitinka viešbučiams keliamus nedegumo reikalavimus ir yra praėję Europos Sąjungos taip vadinamus „cigaretės testus“, skirtus įvertinti minkštų baldų eksploatacines savybes veikiant smilkstančiai cigaretei.

Lovos galvūgalis

Minkštas lovos galvūgalis yra tarsi lovos karūna! Miegamojo lova su minkštu galvūgaliu ne tik atrodo išbaigta, bet ir suteikia patogumo, ypač jei mėgstate joje skaityti. Sleepwell RED serijos lovoms tinka visi Sleepwell RED serijos galvūgaliai – reikia tik išsirinkti tinkamiausią. Motorinę lovą galima užsisakyti ir be galvūgalio.

Lovos antčiužinis

Lovos antčiužinis yra viršutinis sluoksnis, ant kurio jūs miegate ir sukuria galutinį ir išbaigtą lovos komfortą. Lova yra pagaminta taip, kad jūs galėtumėt pasirinkti antčiužinį patys su jūsų pageidaujamu minkštuoju sluoksniu, užvalkalo audiniu ir kitomis antčiužinio savybėmis (žiemos/vasaros pusėmis, antialerginėmis savybėmis ir pan.). Mes paliekame galimybę komplektuoti lovą be antčiužinio, bet labai rekomenduojame jį užsisakyti!

Lovos kojelės

Galite pasirinkti tiek medines, tiek metalines kojeles. Kai kurios medinės kojelės yra kelių spalvų. Mes šiai lovai rekomenduojame 15-20 cm kojeles, tačiau galite rinktis ir aukštesnes. Jeigu turite dulkių siurblį-robotą – pasitikrinkite jo aukštį, o jeigu jo dar neturite – galime nuraminti, kad populiariausi modeliai tilps ir po lova su 10 cm kojelėmis.

Lovos sertifikatai

Sleepwell RED Soft motorinė lova su čiužiniu pagaminta laikantis Oeko-Tex 100 standarto. Tai – tarptautinis sertifikatas, patvirtinantis, jog gaminys atitinka aukščiausius ekologinius standartus. Kitaip nei dauguma kitų sertifikavimo sistemų, Oeko-Tex 100 garantuoja, jog gaminiai yra saugūs kiekviename gamybos žingsnyje: nuo žaliavų ir pluoštų, iki siūlų, audinių ir, žinoma, galutinių produktų, įskaitant ir juose naudojamus aksesuarus (pvz., užtrauktukus).

Sleepwell RED Soft motorinė lova – labai populiari elektra valdoma lova, sukurta žmonėms, daug laiko leidžiantiems lovoje, vertinantiems kokybę, inovacijas ir šiuolaikinį dizainą. Pasitelkdami naujausias technologijas ir 80-ies metų gamybos patirtį, pristatome produktus, kurie užtikrina kokybišką ir ramų miegą.

Lovos gamintojas priklauso didžiausiems Europoje čiužinių ir lovų gamintojams – Hilding Anders AB. Modelio populiarumas, produkte naudojamos kokybiškos medžiagos bei racionali kaina leidžia mums drąsiai teigti, jog ši lova yra geriausias pasirinkimas savo klasėje.

Jeigu norite detaliau susipažinti su lovų ir čiužinių tipais, technologijomis, jų sudėtimi, priežiūra ar kitais aspektais – skaitykite mūsų blogą.

Nuotraukose pateiktos lovos – 90 cm pločio, dėl to renkantis kito pločio prekę, ji realybėje skirsis nuo nuotraukoje esančios. Antroje nuotraukoje pateikta ne viengulė, bet dvigulė 160×200 cm lova interjere tik geresniam lovos funkcionalumui atspindėti. Atkreipiame dėmesį, kad jūsų įrenginyje (telefone, kompiuteryje, planšetėje) prekės spalva, forma ir kiti parametrai gali atrodyti šiek tiek skirtingai nuo realybėje esančių dėl jūsų naudojamo įrenginio ypatumų bei nustatymų.

Išsamesnė Sleepwell RED Soft motorinės lovos specifikacija:

Anatominės zonos: 5 | Spyruoklės: Pocket tipo, 15 cm aukščio, 8 vijų, vielos storis 1.9/1.8 mm | Spyruoklių skaičius 1 m²: 250 | Minkštasis sluoksnis (storis, mm / tankis, kg/m³ / kietumas, N): HR putų poliuretanas iš abiejų pusių (29/32/150) | Vidinio medinio karkaso aukštis: 12 cm (apatinio lovos pagrindo) | Užvalkalo audinys: 100% polipropilenas | Audinio atsparumas trinčiai (trynimo ciklai): 25000 | Užvalkalo priežiūra: nenuvelkamas, sausas valymas | Galimos spalvos: šviesiai pilka, pilka, tamsiai pilka, smėlio (beige), ruda, šviesiai žalia | Paprastai kartu užsakoma: kojelės, galvūgalis (tos pačios spalvos) ir antčiužinis | Aukštis: be kojelių ir antčiužinio - 34 cm | dvipusis (vartomas) čiužinys | Pagaminta: Estijoje | Garantija: 2 m | Nestandartiniai dydžiai: negalimi | Kietumas: vidutinio kietumo | Rekomenduojamas maksimalus 1 žm. svoris: 120 kg | Prekės su pakuote svoris / tūris (m³): 51.7 kg/0.72 m3 (202x94x38 cm)