0.00
  • Jūsų krepšelis yra tuščias

    Jūs neturite prekių savo prekių krepšelyje

0.00
  • Jūsų krepšelis yra tuščias

    Jūs neturite prekių savo prekių krepšelyje

Mūsų regione pagrinde yra naudojamos trijų tipų spyruoklės – Pocket, Multipocket, Bonell kurias žemiau ir apžvelgsime. Rinkoje egzistuoja ir įvairių šių spyruoklių atmainų, kaip LFK, mini-pocket, mini-bonell ir pan., bed dažniausiai tai jau minėtų pagrindinių spyruoklių atmainos, kuriomis nenorime gaišinti jūsų laiko. Visų tipų spyruokles vienija vienas privalumas – jos pasižymi labai gera ventiliacija – jums verčiantis kiekviena spyruoklė veikia, tarytum pompa išstumdama seną ir pasiimdama šviežią orą, o tai yra labai gera apsauga nuo nepageidaujamų bakterijų ir pelėsio.

Pocket tipo spyruoklių čiužinys arba kai kur vadinama kišeninių spyruoklių čiužinys ar įvilktų spyruoklių čiužinys – tokia spyruoklių sistema, kai kiekviena spyruoklė yra įvilkta į medžiagines kišenes (maišelius), kurios tarpusavyje sujungtos tik per vidurį – taip kiekviena spyruoklė veikia individualiai, nepriklausomai nuo kaimyninių spyruoklių ir idealiai prisitaiko prie skirtingo Jūsų kūno spaudimo skirtingose vietose, o raumenys atsipalaiduoja maksimaliai. Sakykime miegant ant šono petys užima labai nedidelį plotą (tarkim 3-jų spyruoklių plotą), bet spaudimas ten gali būti pats didžiausias – toje vietoje tos 3 spyruoklytės netrukdomai susispaudžia be didesnio pasipriešinimo, o likusios lieka mažiau įspaustos. Be to dėl šių spyruoklių individualaus veikimo nepersiduoda partnerio judesiai. Šio tipo spyruoklės beveik visai išstūmė pigiausias klasikines Bonell tipo spyruokles, o ir kainų skirtumas tapo nebe toks žymus.

Dėl dar geresnio prisitaikymo Pocket (kišeninių) spyruoklių sistema sudaryta iš 5 arba 7 anatominių zonų. Didžiausio kūno spaudimo vietose – klubų ir pečių zonose – dedamos minkštesnės spyruoklės (milimetro dalimis plonesnė spyruoklės viela) ir tose zonose pasipriešinimas didžiausiai kūno apkrovai tampa mažesnis. Taip tose kūno vietose neužspaudžiama kraujotaka, jos netirpsta ir Jūs miego metu nesivartote.

Čia galite susipažinti su mūsų parduodamais  Pocket arba kitaip kišeninių spyruoklių čiužiniais.

Multipocket tipo spyruoklių čiužinio arba kai kur vadinama kišeninių spyruoklių čiužinio (ar įvilktų spyruoklių čiužinio) principas lygiai toks pat, kaip Pocket spyruoklių čiužinio, tik šių spyruoklių diametras yra mažesnis – ir šių spyruoklių yra paprastai dvigubai daugiau nei minėtuose Pocket tipo spyruoklių čiužiniuose. Pagrindinis Multipocket čiužinių privalumas lyginant su Pocket –  spyruoklių esant dvigubai daugiau – čiužinys gali priimti ir didesnius krūvius, t.y. nesunkiai susitvarko su mūsų sunkiasvoriais. Tuo pačiu šis čiužinys su didesniais krūviais susitvarko nebūtinai būdamas kietu – t.y. sunkesni žmonės neprivalo ieškoti kieto čiužinio – jei tai Multipocket čiužinys – jis gali būti ir vidutinio kietumo. Kitas privalumas – kadangi yra dvigubai daugiau spyruoklių, čiužinys tiksliau nuskaito jūsų kūną ir geriau prisitaiko prie jo (palyginkite su nuotrauka – kuo daugiau pikselių (taškelių), tuo geresnis vaizdas).

O bendrai – Multipocket – tokia spyruoklių sistema, kai kiekviena spyruoklė yra įvilkta į medžiagines kišenes (maišelius), kurios tarpusavyje sujungtos tik per vidurį – taip kiekviena spyruoklė veikia individualiai, nepriklausomai nuo kaimyninių spyruoklių ir idealiai prisitaiko prie skirtingo Jūsų kūno spaudimo skirtingose vietose, raumenys atsipalaiduoja. Sakykime miegant ant šono petys užima labai nedidelį plotą (tarkim 5-jų spyruoklių plotą), bet spaudimas ten gali būti pats didžiausias – toje vietoje tos 5 spyruoklytės netrukdomai susispaudžia be didesnio pasipriešinimo, o likusios lieka mažiau įspaustos. Be to dėl šių spyruoklių individualaus veikimo nepersiduoda partnerio judesiai.

Dėl dar geresnio prisitaikymo Multipocket spyruoklių sistema sudaryta iš 7 anatominių zonų. Didžiausio kūno spaudimo vietose – klubų ir pečių zonose – dedamos minkštesnės spyruoklės (milimetro dalimis plonesnė spyruoklės viela) ir tose zonose pasipriešinimas didžiausiai kūno apkrovai tampa mažesnis. Taip tose kūno vietose neužspaudžiama kraujotaka, jos netirpsta ir Jūs miego metu nesivartote.

Čia galite susipažinti su mūsų parduodamais  Multipocket arba kitaip kišeninių spyruoklių čiužiniais.

 

Bonell – tai klasikinė patvari ir ilgaamžė čiužinių spyruoklių sistema, kurioje visos spyruoklės sujungtos tarpusavyje. Nors šis spyruoklių jungimo būdas suteikia čiužiniui patvarumo, čiužinys mažiau deformuojasi, bet dėl tos pačios priežasties spyruoklės tampa priklausomos viena nuo kitos ir prasčiau reaguoja individualiai į jūsų kūną, priešingai nei Pocket ar Multipocket spyruoklės.

Šios spyruoklės labai tinkamos Continental tipo lovų apatiniam pagrindui, ant kurio dedamas čiužinys, arba kušetėse su dviem spyruoklių blokais, kaip apatinė spyruoklių sistema. Šių spyruoklių privalumas – žema kaina ir mes rekomenduojame rinktis šiuos čiužinius jei ant jo būtų miegama ne kasnakt (svečių, sodybų lovos), arba ant jo miegotų vienas lengvas žmogus (iki 90 kg), nes miegant dviem jau gali jaustis spyruoklių lingavimas jūsų partneriui verčiantis ant kito šono. Mūsų rekomendacija – rinktis kiek brangesnius čiužinius su kitomis aukščiau paminėtomis spyruoklėmis.

Čia galite susipažinti su mūsų parduodamais Bonell spyruoklių čiužiniais.