0.00
  • Jūsų krepšelis yra tuščias

    Jūs neturite prekių savo prekių krepšelyje

0.00
  • Jūsų krepšelis yra tuščias

    Jūs neturite prekių savo prekių krepšelyje

Koks čiužinys yra geresnis – spyruoklinis ar nespyruoklinis?

Nei vieni, nei kiti čiužiniai nėra geresni. Vieni žmonės labiau mėgsta vienus, kiti kitus. Net ir panašiose klimatu, istorija, pajamų lygiu šalyse susiformavo skirtingi įpročiai. Sakykime Čekijoje dauguma žmonių miega ant nespyruoklinių čiužinių, kai tuo tarpu Pabaltijo šalyse žmonės dažniau renkasi spyruoklinius čiužinius.

Tačiau bendra vyraujanti nuomonė yra, kad spyruokliniame čiužinyje geriau cirkuliuoja oras (Jūs apsivertėte, ir suveikė šimtai spyruoklių-pompų). Tai nereiškia, kad nespyruokliniai yra blogesni – jie tiesiog kai kuriose situacijoje nerekomenduojami.

Jei jums naktį pastoviai karšta, esate prakaituojantis – didesnė tikimybė, kad jums labiau tinkamas spyruoklinis čiužinys. Dėl tos pačios priežasties jei jūsų lova yra su patalinės dėže, kurioje jūs laikote kažką (patikėkite, mes matėme ten pagrinde ne patalus, bet kailinius, paspirtukus, slides, kamuolius ir daug kitų dalykų, visiškai nesusijusių su patalaisJ) – jums nespyruoklinis čiužinys nėra tinkamas, nes jam trūks oro cirkuliacijos ir čiužinyje gali pradėti kauptis perteklinė drėgmė ir nepageidaujamos bakterijos. Jei lova ir be patalinės dėžės – nespyruokliniam čiužiniui privalomos grotelės. Taigi, jei lova yra su grotelėmis ir be patalinės dėžės arba joje bent trečdalis tūrio – oras – galite rinktis nespyruoklinį čiužinį.

Yra ir kitų argumentų, kodėl žmonės renkasi vienus, arba kitus čiužinius:

  • Dažnai vaikams tėvai perka nespyruoklinius čiužinius, kad jie nešokinėtų ant jų, kaip ant batutų. Tai neaktualu tiems, kas batutą jau turi kiemeJ
  • Kai kuriose vaikiškose lovose (pvz. dviaukštėse ar lovose – nameliuose) yra ribojamas čiužinių aukštis – dažniausiai žemesni čiužiniai yra nespyruokliniai, nors yra ir išimčių – mūsų e-salone galite įsigyti žemus 12 cm. spyruoklinius čiužinius vaikams – Sleepwell Blue Children ir Sleepwell Blue Children Plus.
  • Nespyruokliniai čiužiniai yra lengvesni – jei jo priežiūra (apvertimu, apsukimu, užvalkalo nuvilkimu ir pan.) užsiims vienas žmogus – tai gali būti argumentas rinktis nespyruoklinius čiužinius.

Kadangi čiužinius rekomenduojama keisti bent kas 7 metus, o kas 10 metų – beveik privaloma – per gyvenimą galima išbandyti 10-20 ar net daugiau čiužinių – kodėl nepabandžius bent vieną sykį kitokį?