0.00
  • Jūsų krepšelis yra tuščias

    Jūs neturite prekių savo prekių krepšelyje

0.00
  • Jūsų krepšelis yra tuščias

    Jūs neturite prekių savo prekių krepšelyje

Čiužinio kietumas – minkštas, kietas, vidutinis – kokį rinktis?

Tarp vyresnių žmonių paplitusi nuomonė, kad kietas čiužinys yra geriau. Jaunesni pirkėjai dažnai neturi nuomonės ir klausia mūsų. O mūsų daugiau nei 10 metų patirtis geresnio miego srity rodo, kad vidutinio kietumo ir minkšti čiužiniai labiau tinka žmonėms, nei kieti. Kodėl? Todėl, kad per kieti čiužiniai, ypač jei mėgstate miegoti ant šono, gali užspausti kraujotaką, jūsų rankos ir kojos tirpti, o jūs pradėti vartytis tuo metu, kai turėtumėte saldžiai snausti.

Tačiau yra pirkėjų, kurie labai gerai miega ant kieto čiužinio – jei jūs šiuo metu puikiai išsimiegate ant tokio čiužinio – galite ir naująjį rinktis kietą.

Kad nebūtų užspausta kraujotaka ir netirptų kūnas labai pagelbėja čiužinių anatominės zonos (kitur vadinamos minkštumo, kietumo ar komforto zonomis). Dauguma mūsų spyruoklinių čiužinių (Pocket ir Multopocket) ir nespyruoklinių čiužinių (putų poliuretano, viskoelastinių ar lateksinių) čiužinių turi 5 arba 7 anatomines zonas. Didžiausio kūno spaudimo vietose – pečių ir klubų zonose – dedamos minkštesnės spyruoklės (milimetro dalimis plonesnė spyruoklės viela) arba nespyruokliniams čiužiniams tose vietose specialiai išpjaustoma ir paminkštinama minkštoji medžiaga. Taip tose zonose pasipriešinimas didžiausiai kūno apkrovai tampa mažesnis.

Baltos spalvos spyruoklės – minkštesnės, sukuriančios mažesnį pasipriešinimą didžiausio spaudimo vietose – pečių ir klubų zonose

Zonuoti čiužiniai būna simetriniai, dėl to apsukus jį ir sukeitus galvos ir kojų puses (tai rekomenduojame daryti kas pusę metų) zonavimas išlieka toks pat.

Kai kurie mūsų čiužiniai yra dvipusiai – t.y. galima pasirinkti vieną pusę tarkime kietą, kitą – vidutinę. Čia galite įsigyti mūsų čiužinius su kieta ir vidutine puse, o čia su minkšta ir vidutine puse. Be to Hilding Electro skirtingo kietumo čiužinys su prisegamu skirtingo kietumo antčiužiniu, priklausomai nuo čiužinio ir antčiužinio pusių, gali būti net 4 skirtingų kietumų – minkštas, vidutinis, kietas ir labai kietas.